27.03.2023р. Інтелектуальна  математична гра-конкурс «Хто зверху?»

«Ким бути чи яким бути?»
27.03.2023
27.03.2023р. Всеукраїнський інтернет-конкурс «Жінки в науці»
27.03.2023
Show all

27.03.2023р. Інтелектуальна  математична гра-конкурс «Хто зверху?»

    Зацікавити учнів математикою, показати її могутність і красу, примусити полюбити її – завдання кожного викладача математики. Велика роль у підвищенні інтересу учнів до «цариці наук» належить позакласним заходам: конкурсам, інтелектуальним іграм, математичним вікторинам.

    Дуже багато учнів вважають математику складною, нудною або нецікавою наукою. Змінити таке ставлення до цього предмету спробувала викладач  математики Тячівського професійного ліцею Крегул Надія за допомогою інтелектуальної  математичної гри-конкурсу «Хто зверху?», проведеної в рамках тижня методичної комісії природничо – математичної підготовки (голова методичної комісії Геревич Ольга). І це їй з успіхом вдалося!

    У грі  брали  участь дві команди — хлопців та дівчат (навчальні групи (№№15, 2), дуель яких складалася з таких конкурсів:«Збери слова»,  «Вірю – не вірю», «Хто я?», «Бліц», «Відгадай пісню», «Дивоглядки».

    В результаті – перемогла наука. Ми побачили, що знання потрібні завжди і всюди – і хлопцям, і дівчатам. На завершення заходу Надія Володимирівна подякувала за цікаву гру і кожному побажала бути:

У – успішними

С – самовпевненими

П – працьовитими

І – інформованими

Х – хоробрими

У – уважними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту