26.04.2023р. Вітаємо з перемогою у конкурсі професійної майстерності!

26.04.2023р.Зустріч з представником кіберполіції: проєкт «МРІЯ»
26.04.2023
27.04.2023р. Це щось особливе… Готуємо бограч!
27.04.2023
Show all

26.04.2023р. Вітаємо з перемогою у конкурсі професійної майстерності!

    25 квітня насучасній навчально-матеріальній базі Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу з професії «Офіціант»  (кваліфікація офіціант 3 розряду).

    В конкурсі брали участь 6 учасників з навчальних закладів області. Тячівський професійний ліцей  представляв учень навчальної групи №14 Пілат Любомир (наставник, майстер виробничого навчання Овечкіна Настасія).

    Учасники конкурсу виконували завдання теоретичного і практичного туру,  робота над якими проходила організовано, творчо і продуктивно. У  теоретичному турі конкурсантам запропонували тестові завдання, де перевірялися їх професійно-теоретичні знання з предметів «Організація обслуговування в ресторанах», «Кулінарна характеристика страв», «Охорона праці», «Санітарія і гігієна».  Особливо хвилюючим і захоплюючим було змагання у практичному турі – конкурсанти складали різні форми серветок, виконували попередню сервіровку столу за призначенням, демонстрували наливання вина та рух з тацею. Всі конкурсанти виявилися справжніми професіоналами.

    За результатами конкурсу учень нашого ліцею Пілат Любомир виборов ІІ місце. Приємно відмітити, що окрім диплому ІІ ступеня, Любомиру запропонували роботу в одному з ресторанів м. Ужгорода.

    ВІТАЄМО!!!  Бажаємо подальших успіхів!     Особлива вдячність НМЦ у Закарпатській області, колективу Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування за теплий прийом, незабутні враження і належну організацію заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту