26.04.2021р. До Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля.

Про поняття «дискримінація», «булінг», «торгівля людьми» та алгоритм дій, коли людина потребує допомоги у вирішенні таких проблемам, розповідали під час уроку.
24.04.2021
26.04.2021р. Викдадачі фізичної культури рекомендують
26.04.2021
Show all

26.04.2021р. До Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля.

Більше трьох десятиліть тому слово  «Чорнобиль» обпекло серця мільйонів українців і з того часу з цим словом асоціюється скорбота,  печаль,  біль і туга за тими, хто вступив у двобій із неконтрольованим мирним атомом. Чорнобильська аварія стала найбільшою техногенною катастрофою в історії цивільної ядерної енергетики XX століття.

26 квітня в навчальному закладі пройшли заходи щодо відзначення чергової річниці Чорнобильської катастрофи: тематична виставка у бібліотеці “Чорнобиль не має минулого часу”, виховні години “Пропусти Чорнобиль крізь серце”.  Вихователь гуртожитку Федоришин Д.В. та бібліотекар Фріндт Ю.М. провели інформаційну годину «Чорнобиль…Трагедія…Пам’ять…»,  під час якої учні дізналися про страшні факти аварії, про тих, хто ризикуючи здоров’ям і життям брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті, а майбутні покоління про все це нехай дізнаються тільки зі спогадів, літератури та інших джерел інформації. І нехай атом буде тільки мирним — на благо людства!

4 Comments

  1. Кристіна :

    МОЛОДЦІ 👍

  2. Людмила Леонтіївна :

    Актуально, важливо! Молодці!

  3. М.В. :

    Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті, а майбутні покоління про все це нехай дізнаються тільки зі спогадів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту