07.05. 2021р. Навчально-польові збори для випускників
07.05.2021
День Матері
09.05.2021
Show all

08.05.2021р. До Дня пам’яті та примирення

Напередодні Дня пам’яті та примирення в Тячівському професійному ліцеї  відбулися традиційні заходи: години пам’яті, уроки мужності, книжкові виставки, історичні бесіди, під час яких педагоги вкотре мали змогу донести до вихованців поняття ціни миру, волі, людських життів.

Особливо хвилюючою для ліцеїстів була зустріч з ветераном війни Гайналій Лідією Василівною, яка  запросила їх до себе у гості. В душевній розмові з учнями та викладачами вона відтворила спогади та особисті переживання про свої дитячі роки, які припали на час фашистської окупації Одеси (а було їй тоді всього 14років),   розповіла про нелегкий воєнний та післявоєнний час, про свої нагороди та сім’ю. Від розповіді ветерана у гостей наверталися сльози, бо історії були не тільки змістовними, але й відвертими і проникливими. Діти з великим інтересом слухали Лідію Василівну, яка  розповіли учням і  про те, як проходила відбудова сіл у нашому районі після визволення, як важко та багато доводилось працювати жінкам та дітям, адже з війни більшість чоловіків повернулися поранені та інваліди.

Потім ліцеїсти вирушили до меморіалу – обеліску загиблим солдатам,  щоб покласти квіти та вшанувати хвилиною мовчання тих, хто не повернувся з війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту