26.02.2021р. Засідання методичної комісії професій громадського харчування
26.02.2021
01.03. – 05.03. 2021р. Тиждень професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору.
01.03.2021
Show all

26.02.2021р. До Дня кримського супротиву російській окупації.

День кримського спротиву російській окупації — пам’ятна дата на річницю проведення мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України. З метою формування ціннісного ставлення учнівської молоді до українського народу, Батьківщини, держави та нації 26 лютого 2021 року у Тячівському професійному ліцеї проведено інформаційну годину «Україна – єдина країна»,   присвячену кримському спротиву російській окупації. Здобувачі освіти ознайомились з хронологією подій, з розвитком політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого-березня 2014р., переглянули відео- та фотоматеріали. Під час проведення вікторини «Чи знаєте Ви?», пригадали поняття «Громадянин України», «окупація», «анексія».

Згадуючи ті події – українці та увесь цивілізований світ підтримують Український Крим та українців і кримських татар, які живуть в АРК в умовах тимчасової російської окупації. Крим – це Україна. Так було, так є і так буде завжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту