24.01.2022р. Засідання педагогічної ради.
24.01.2022
27.01.2022р. Інтегрований урок виробничого навчання.
27.01.2022
Show all

26.01.2022р. Відкритий урок виробничого навчання.

       26 січня проведено відкритий урок виробничого навчання у навчальній групі №5 з професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж» на тему: «Вивчення будови електроустаткування та монтаж трифазових розеток» (майстер виробничого навчання Кушнір В.І.). Навчальна мета уроку:закріпити знання монтажу розеток, вимикачів, перемикачів. Ознайомлення з вимогами до виробничого обладнання, робочого місця електромонтажника.

       Урок проходив у традиційній формі з дотриманням всіх етапів та відповідних вимог. Особливістю уроку було урізноманітнення засобів під час демонстрації трудових прийомів майстром виробничого навчання та їх первинному закріпленні самими здобувачами освіти, які приймали активну участь не лише під час опитування, а й на інших етапах уроку. Форми, методи та прийоми роботи: демонстрація, візуалізація,  показ дій майстра виробничого навчання.

       Урок  проведено на належному методичному рівні, було зроблено цікаву презентацію. Особливу  увагу майстер приділив вимогам охорони праці, попередженню браку в роботі, правильній організації робочого місця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту