25.11.2022р. До Дня пам’яті жертв голодоморів
25.11.2022
Як готуватися до ЗНО/НМТ 2023 року онлайн?
25.11.2022
Show all

25.11.2022р. Заняття гуртка

    Процес підготовки друкованого видання складається з ряду взаємозалежних етапів: макетування, підготовка тексту, підготовка ілюстрацій, вибір шрифтів, верстка,  розробка та друк оригінал-макету. Що для музики — виконання, те саме макетування та верстка для творів письменників, репортерів, фотографів, художників та інших митців. Саме гарний дизайн створює образ видання, дає йому життя.

    Під час  чергового заняття гуртка «Світ комп’ютерів» (керівник викладач спецдисциплін Косов Наталія), учні працювали над розробкою дизайн-макета інформаційного путівника для випускників Тячівського професійного ліцею.  Для створення макету було використано таке програмне забезпечення як Adobe InDesigh CC  – це програма для макетування та верстання будь-якого типу видання, друкованого або цифрового, яке застосовують  для створення плакатів, брошур, книг, путівників та Adobe Photoshop CC – важливий інструмент для дизайнерів, веброзробників, фотографів, креаторів контенту та багатьох інших професіоналів. Його широко використовують для редагування зображень, ретуші, створення композицій зображень.

    Серед найактивніших  членів цього гуртка – здобувачі освіти навчальної групи №15 (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту