20.10.2022р. Засідання методичної секції педагогічних працівників професій деревообробного напрямку.
26.10.2022
28.10.2022р. До визволення України та Закарпаття.
28.10.2022
Show all

25.10.2022р. Заняття гуртка

    Гурткова робота в закладах освіти є частиною освітнього процесу. Це один із найефективніших шляхів розвитку творчо спрямованої особистості.

    Гурткові заняття забезпечують не лише істотне підвищення теоретичної та практичної підготовки вихованців, а й сприяють підготовці кваліфікованого фахівця. Програма гуртка  «Виготовлення виробів з дерева та художня обробка деревини» спрямована на розвиток у вихованців філії Тячівського професійного ліцею (професія столяр, тесляр) професійних навичок, технічних прийомів обробки деревини, творчого мислення, ознайомлення з основами професій столяра, тесляра, різьбяра, дизайнера.

    Під час чергового заняття   керівник гуртка, майстер виробничого навчання Куцин О.В., ознайомив вихованців з ручним інструментом для різьби по дереву та з різноманітним використанням деревини як сировини для целюлозно-паперової та хімічної промисловості (виготовлення паперу, картону, пластичних мас, штучного шовку, спиртів, скипидару, оцту, каніфолі, газогенераторного газу, дьогтю і т. п.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту