23.06.2021р. Звіт директора.
23.06.2021
24.06.2021р. Поетапна кваліфікаційна атестація
25.06.2021
Show all

24.06.2021р. Поетапна кваліфікаційна атестація.

        Після проходження виробничої практики, яка передбачена навчальним планом в  Тячівському професійному ліцеї проводилась поетапна кваліфікаційна атестація учнів   груп №№1,8 за (професія кухар, офіціант). До поетапної атестації були допущені всі здобувачі освіти, які закінчили курс теоретичного і практичного навчання та закріпили отримані в ліцеї знання і навички на виробничій практиці, на базових підприємствах готельно-ресторанного сервісу та закладів громадського харчування міста Тячів та регіону.

          Кваліфікаційний іспит з предметів професійно -теоретичної підготовки  та кваліфікаційні пробні роботи виконані на робочих місцях дали змогу визначити рівень оволодіння професійними знаннями і практичними вміннями та навичками з кваліфікації кухаря 3-го та 4-горозряду.
          Майстри виробничого навчання  Овечкіна Н.А., Погоріляк О.І., Мадай В.І. та викладачі спецдисциплін Савула К.М., Григоренко Г.П., Лигирда К.П. провели підготовчу роботу, забезпечили учнів необхідною документацією, надали ряд консультацій.  Усі  здобувачі освіти результативно та успішно виконали комплексні кваліфікаційні завдання.    

        Вітаємо кухарів з їх професійним здобутком!

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту