24.04.2024р. Дуальна освіта: навчання і робота

23-24.04.2024 р. – День відкритих дверей
24.04.2024
26.04.2024 р. – 38 років аварії на Чорнобильській АЕС
26.04.2024
Show all

24.04.2024р. Дуальна освіта: навчання і робота

    Однією з перспективних технологій організації навчального процесу в КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР – є впровадження елементів дуальної системи навчання, сенс якої полягає у паралельному навчанні учнів в ліцеї та на підприємстві. Як приклад такої системи навчання, можна навести підприємство ресторанного господарства ФОП «Палладіум Паб» (підприємець Деяк Леся), з яким наш заклад освіти співпрацює вже не перший рік за дуальною формою навчання.

    Тут створені належні професійні умови, встановлено високоефективне технологічне устаткування та віддається пріоритет приготуванню страв за сучасними технологіями, з врахуванням регіонального компоненту.  Це дозволяє підвищити мотивацію учнів до навчання та будувати стабільні, міцні партнерські стосунки з підприємствами – замовниками робітничих кадрів.

    Відповідно до освітньої програми для підготовки кваліфікованих робітників з професії офіціант, бармен, переліку навчально-виробничих робіт, здобувачі освіти навчальної групи №14 (майстер виробничого навчання Настасія Овечкіна), упродовж квітня, під час виробничого навчання на підприємстві відпрацьовували теми:

Розрахунок із споживачами за кредитними та дисконтними картками через РРО, систему R-keeper, POS-термінал. Проведення  розрахунків з відвідувачами за барною стійкою;

Приготування та подавання гарячих напоїв чай, кава (Еспресо, Американо, Рістрето, Капучино , Латте, Мокко), гарячий шоколад.

    Майбутні офіціанти та бармени  мали можливість практично засвоїтизнання та уміння, отримані на уроках теоретичного навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту