23-24.04.2024 р. – День відкритих дверей

23.04.2024р. До Всесвітнього дня книги та авторського права.
23.04.2024
24.04.2024р. Дуальна освіта: навчання і робота
24.04.2024
Show all

23-24.04.2024 р. – День відкритих дверей

    23 та 24 квітня у КЗ «Тячівський ПЛ» ЗОР проведено день відкритих дверей. Ліцей знову привітно розкрив обійми для всіх бажаючих, запрошуючи   майбутніх абітурієнтів  поринути в світ ліцейного життя. Ця традиція спонукає до тісної співпраці учнівського та педагогічного колективів, в результаті якої наш заклад освіти та освітній процес стають відкритими для всіх. Цього дня учні отримали можливість зустрітися з адміністрацією ліцею, ознайомитися з приміщеннями і територією, відвідати майстерні та ближче познайомитись з навчально-виробничим і освітнім процесом.

    Велике захоплення у шановних гостей викликав такий захід як благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, який організували майбутні кухарі.

    Адміністрація та педагогічний колектив дякують педагогам та учням Тячівського ліцею №1, №2, Тересвянського ліцею, які завітали на цю зустріч і сподіваються на подальшу співпрацю!

    День відкритих дверей став першим кроком для випускників шкіл, які обов’язково зроблять правильний вибір професії. Заклад освіти гостинно чекає на поповнення рядів майбутніх першокурсників. Товариський, злагоджений педагогічний колектив ліцею зробить все можливе, щоб молодь, яка тут навчається і навчатиметься, була завжди у максимальній зоні комфорту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту