22.03.2023р. Профорієнтаційний урок

21.03.2023 р. «Поезія… Вона покликана збагачувати духовність»
21.03.2023
22.03.2023р. «Кулінарна подорож»
22.03.2023
Show all

22.03.2023р. Профорієнтаційний урок

    Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена справа може приносити матеріальне і моральне задоволення все життя.

    З метою розширення уявлення про світ професій, які мають попит на ринку праці,   22 березня березня 2023 року з учнями випускних класів  Тячівського ліцею з угорською мовою навчання імені Ш.Голлоші було проведено  профорієнтаційний урок. Педагогічні працівники Тячівського професійного ліцею Косов Наталія та Копчалюк Марта надали вичерпну інформацію щодо умов вступу до закладу освіти та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у гуртковій роботі, спорті чи культурно-масовому житті. Присутні дізналися про сучасні престижні та завжди потрібні професії. Особливу увагу педагоги звернули на значну роль виробничої практики на підприємствах, під час якої учні удосконалюють отримані в ліцеї уміння та навички.
    Сподіваємося, що проведення таких заходів стане для школярів компасом у їх подальшому професійному самовизначенні та допоможе зробити правильний вибір майбутньої професії.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту