19 листопада– Міжнародний день відмови від куріння!

Осіннє прибирання території
18.11.2020
20.11.2020 р. Всесвітній день дітей
20.11.2020
Show all

19 листопада– Міжнародний день відмови від куріння!

Щорічно, у третій четверг листопада ми відзначаємо Міжнародний день відмови від куріння. Цю традицію започаткувало Американське онкологічне товариство ще в 1977 році, оцінивши згубний вплив куріння на організм людини.

Це прекрасний привід задуматися над тим, що в цілому у країнах СНД зараз курить десята частина жінок, більше половини всіх чоловіків, 53% старшокласників. Тому Міжнародний день відмови від куріння обов’язково пов’язаний з проведенням заходів, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою.

З метою недопущення куріння тютюнових виробів неповнолітніми та подальшій відмові від шкідливої звички викладачем хімії Геревич О.В. проведено профілактичну бесіду.

В ході уроку-бесіди вона роз`яснила учням про шкідливий вплив куріння, ризики для здоров’я та наголосила, що електронні сигарети чи тютюнові вироби для нагрівання не є засобами зниження тютюнової залежності. Цікава інформація, змістовні реферати, відеосюжети, інтерактивні вправи активізували пізнавальну діяльність учнів, які з цікавістю підтримували діалог, висловлювали свої аргументи проти згубної звички. Мати або не мати шкідливі звички – справа глибоко особиста. Ваше дозвілля – на що хочете, на те і витрачайте свій час та здоров’я, але пам’ятайте – будь-які сигарети роблять шкідливий вплив на організм людини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту