18.10.2022р. Урок виробничого навчання.

17.10.2022р. Урок виробничого навчання.
17.10.2022
18.10.2022р. Засідання атестаційної комісії.
18.10.2022
Show all

18.10.2022р. Урок виробничого навчання.

    18 жовтня 2022 р. у навчальній групі №6 з   професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»,  був проведений відкритий урок виробничого навчання на тему: «Розбирання та складання двигуна внутрішнього згоряння». Перед вивченням нової теми проведено актуалізацію опорних знань учнів, що сприяло активізації їх розумової діяльності. Майстер виробничого навчання Долженков С.С. розпочав виклад нового матеріалу, мотивуючи важливість вивчення даної теми, адже для того, щоб відремонтувати будь яку з деталей автомобіля, потрібно спочатку навчитись розбирати та складати їх в правильній послідовності. Під час уроку  відпрацьовувалися  уміння і навички при користуванні вимірювальним інструментом, проводилися вимірювальні роботи з використанням штангенциркуля, мікрометрів та нутроміра.

    Упродовж пояснення  майстер наводив цікаві відеофрагменти, що підвищувало увагу та інтерес учнів до вивчення нового матеріалу,  постійно був присутній діалог «майстер ‒учень» та «учень‒майстер».Під час проведення уроку виробничого навчання використано провідну світову систему інтерактивного навчання «Electude».

    Урок виробничого навчання проведено організаційно, чітко підкреслено важливі моменти, використана наочність і технічні засоби навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту