18.02. 2022р. Виробнича практика
18.02.2022
18.02.2022 р. – УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНі
21.02.2022
Show all

18.02.2022р. Йому у віках судилося безсмертя…

       У ці дні в Україні відзначають   роковини драматичних подій зими 2015 року – завершення оборони Донецького аеропорту та одного з найбільших зіткнень на Донбасі  — битви під Дебальцевим. Сьогодні ми з жалем констатуємо, що за цими кривавими подіями стоять імена і наших із вами земляків. Серед них — Роман Козичка, сержант взводу 128-ї окремої гірсько – піхотної бригади,  колишній учень філії Тячівського професійного ліцею, який загинув   18 лютого 2015 року під час обстрілу російськими бойовиками в районі м. Дебальцеве Донецької області.  А було йому  всього 30 років.

       За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, Роман Козичка нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

       7 жовтня 2015 року у рідному місті військового, на фасаді Тячівського професійного ліцею, встановлено меморіальну дошку на честь загиблого.

       Щороку  у нашому закладі проводяться уроки мужності, виховні години, присвячені пам’яті  Романа і всіх тих, хто загинув під Дебальцевим. 

       Дорогою ціною наші земляки заплатили за мир і спокій України, пішовши у вічність у розквіті сил.  Кожен з нас повинен пам’ятати про подвиг, і  про тих, хто боровся і зараз відстоює  мир, свободу і незалежність нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту