16 листопада – Всесвітній день рукоділля!
16.11.2020
Осіннє прибирання території
18.11.2020
Show all

17.11.2020р. – День студента

На календарі 17 листопада: свято молодості — День студента

День студента – це свято, яке для кожного асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами, палким бажанням досягнути вершини знань та невичерпною енергією.

І хоча учні Тячівського професійного ліцею не студенти, а здобувачі освіти, це не завадило їм весело відмітити День студента. Актив учнівського самоврядування підготував літературно – музичний «МІКС» «Я люблю ліцей», а кожна група представила свої стінні газети, які вийшли яскравими, веселими, сповненими гарним настроєм. Особливо постаралися члени гуртка «Учнівський меридіан»: в газеті відображено студентське життя, насичене численними цікавими подіями.

На святі не було байдужих. Глядачі – учні та викладачі щиро аплодували виступаючим. А самі учасники ще раз довели присутнім, що люблять свій навчальний заклад і пишаються обраними професіями.

Тож з нагоди свята, прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів у пізнанні нового та відкритті незвіданого, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту