Година спілкування «Толерантність врятує світ»

20-й радіодиктант національної єдності
09.11.2020
16 листопада – Всесвітній день рукоділля!
16.11.2020
Show all

Година спілкування «Толерантність врятує світ»

До Міжнародного дня толерантності викладачем ліцею Бокоч Л.М. була проведена година спілкування на тему “ Толерантність врятує світ ”. Мета: розкрити поняття «толерантність», показати певні рівні толерантної людини; розвивати адекватну самооцінку, вміння аналізувати, приймати рішення, обирати правильну позицію; виховувати спостережливість, уважність до інших людей; виховувати здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.

Під час заходу були використані вправи: асоціативний ряд, чи толерантна я людина?, чим ми схожі – чим ми рівні? Захід дозволив розкрити здобувачам освіти суть поняття толерантності; сприяв їх згуртуванню та поліпшенню настрою.

Як стверджував німецький учений Г. Вінклер: «Уміння миритися з недосконалістю інших є ознака справжньої гідності».

Наприкінці заходу присутні дійшли висновку, що толерантність необхідна у взаєминах між окремими особами, в сім’ї та громаді. У ліцеях, університетах, інших осередках освіти необхідно формувати атмосферу толерантності, бути уважним один до одного та мати почуття солідарності.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту