14.02.2022р.  онлайн – тест   «Що таке щастя»?

Челендж “Я залишаюсь вдома”
11.02.2022
14.02.2022р. Вчимося робити стінгазету з допомогою сучасної комп’ютерної техніки
14.02.2022
Show all

14.02.2022р.  онлайн – тест   «Що таке щастя»?

       Ща́стя — психоемоційний стан цілковитого вдоволення життям, відчуття глибокого задоволення та радості. Те, що викликає відчуття найвищого задоволення життям, дає радість людині. Стан чи якість бути щасливим; насолоджувальний досвід чи емоція, що породжується від володіння добром чи задоволення бажань; втіха, приємність; благословенність. Ключ до щастя – це здатність приймати те, що змінити неможливо, і зберігати баланс між складними і простими аспектами в житті, вважають психологи. Крім того, щастя не повинно бути самоціллю.

Фахівці стверджують, що кожна людина сама вибирає, бути їй щасливою, чи ні.

       Щастя це якийсь привид, який так хочеться спіймати і володіти ним, але в той же час розумієш, що воно не вічне. Люди ганяються за щастям, не розуміючи що таке щастя для них. Просто слово, просто почуття, просто хвилини, години, дні, вічність. Немає нічого важчого, ніж визначити, що таке щастя. Одні з нас називають щастям короткостроковий, але дуже інтенсивний стан блаженства, інші – стабільне відчуття благополуччя. Інші бачать щастя як володіння чимось важливим або як особливе відчуття, яке не залежить від об’єктивних підстав.

       Для визначення рівня  Вашого щастя Вам пропонується пройти онлайн – тест  за даним посиланням . Проходьте тест і йдіть назустріч своєму щастю.

https://onlinetestpad.com/ua/test/148561-viznachennya-r%D1%96vnya-shhastya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту