13.09. 2021р. Зустрічайте черговий вересневий випуск газети!
13.09.2021
20.09.2021р. Літературний календар
20.09.2021
Show all

13 – 17. 09. 2021р. Виховні години

       Минулий тиждень був насичений відзначенням різних, цікавих подій. Зокрема, це і Міжнародний День захисту озонового шару, і день народження електронного «смайлика, день працівників лісу, день рятувальника.

Упродовж 13 -17 вересня у навчальних групах І-ІІІ курсів проведені виховні години, присвячені  цим подіям.

       З нагоди Міжнародного Дня захисту озонового шару, який відзначається 16вересня  ліцеїсти охоче переглянули фільм “Повітряні примари” – про особливості атмосфери, міражі, різного роду процеси, що відбуваються у зоряному небі та озоновому шарі. Під час виховної години класні керівники Геревич О.В., Косов Н.С., Гросич Г.П. зосередили увагу вихованців на тому, що  ми не в змозі запобігти появі озонових дірок, але  зберегти озон хоча б на побутовому рівні людині під силу. Позитивними діями буде висаджування дерев, поступова заміна озоноруйнівних речовин на екологічні, відмова (де це можливо) від поїздок на автомобілях. Кожен із нас може здійснити ці невеликі кроки на шляху до збереження озонового шару.

       А 19 вересня відзначається незвичне свято – день народження електронного «смайлика». На сьогоднішній день не можна уявити людину, яка в електронному спілкуванні не показувала свої емоції за допомогою забавних жовтих символів. Вихованці групи №8 (класний керівник Крегул Н.В., професія кухар, офіціант) дізналися про те, що  за 39 років з’явилося безліч «смайликів», які несуть різне смислове і емоційне забарвлення. Однак перший «усміхнений колобок» досі не втрачає своєї популярності у всьому світі. Учні щиро подарували одне одному  веселі кольорові смайлики.

       Під час виховної години, присвяченої дню  працівника лісу, класний керівник Павлюк К.І. наголосила майбутнім столярам, що це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу і плекає його,  людей працьовитих,  мудрих, які  зберігають, примножують,  дбайливо  і раціонально  використовують це  безцінне  багатство рідної України.  Девіз «Запобігти. Врятувати. Допомогти» як найкраще відображає нелегкі будні рятувальників, які відзначають своє свято 17 вересня. Вони попереджають та ліквідують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків. І це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби. З якими тільки негараздами не звертаються по телефону 101. Під час бесіди у групі №9 (професія   слюсар з ремонту колісних транспортних засобів) викладач Ташликович М.М. привернула увагу ліцеїстів до безпеки життєдіяльності, попередила їх про небезпеки, відповідальність  за власне життя та життя товаришів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту