12.12.2022р. Дуальна освіта: навчання і робота

09.12.2022р. – Міжнародний день боротьби з корупцією
12.12.2022
26.12.2022р. Виробнича практика
28.12.2022
Show all

12.12.2022р. Дуальна освіта: навчання і робота

    Однією з перспективних форм організації освітнього процесу у Тячівському професійному  ліцеї є упровадження дуальної форми навчання,  при якій поєднується навчання у закладі освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації. Дуальна форма навчання дозволяє майбутнім спеціалістам не лише знайомитися з виробництвом, а й засвоювати прийоми та навички роботи безпосередньо на робочих місцях. 

    У минулому  навчальному році у ліцеї започатковано дуальну форму навчання   за професією «Офіціант, бармен».  

    ФОП «Палладіум» (підприємець Деяк Леся) – одне із підприємств громадського харчування, яке погодилось співпрацювати з нашим закладом за дуальною формою навчання. Відповідно до освітньої програми для підготовки кваліфікованих робітників з цієї професії, переліку навчально-виробничих робіт, упродовж листопада – грудня здобувачі освіти  навчальної групи №14 (майстер виробничого навчання Овечкіна Н.А.), під час виробничого навчання на підприємстві відпрацьовували теми:

        підбір посуду, приборів для обслуговування відвідувачів, полірування посуду;

        обслуговування відвідувачів закладів ресторанного господарства різних типів, класів, зокрема:  робота з тацею, подавання холодних і гарячих напоїв, закусок, перших страв.

    Учні мали можливість практично засвоїти   знання та уміння отримані на уроках теоретичного навчання.

    Основне завдання упровадження елементів дуальної форми навчання– об’єднати зусилля навчального закладу  та підприємства для того, щоб майбутні випускники мали всі необхідні компетенції та відповідали сучасним вимогам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту