09.11.2021р. Радіодиктант – 2021

09.11.2021р. До Дня української писемності та мови.
09.11.2021
09.11.2021р. Адміністратори приступили до уроків виробничого навчання.
10.11.2021
Show all

09.11.2021р. Радіодиктант – 2021

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум і досвід. Вже понад два десятки років поспіль 9 листопада відзначають День української писемності та мови. А ті, хто любить і шанує українську мову, стали частиною великого загальнодержавного дійства – написання радіодиктанту національної єдності. Тож уже не перший  рік радіодиктант збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов  та пошану до рідної мови.

       Під керівництвом викладача української мови та літератури Ташликович М. М. долучилися  до мовного флешмобу і педагоги та здобувачі освіти Тячівського професійного ліцею.

       Заступник директора з навчально-виховної роботи Мовнар А.М. зазначила, що вихованці ліцею пишуть такі диктанти з великим задоволенням, адже він символізує єдність та любов до Батьківщини.
       Проведення подібних заходів дозволяє  не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку та збагачення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту