08.02. 2022р. Урок виробничого навчання
09.02.2022
Челендж “Я залишаюсь вдома”
11.02.2022
Show all

09.02. 2022р. Урок виробничого навчання

       У сучасному будівництві дуже часто використовуються монолітні технології, а це означає, що без опалубки не обійтися. Таким способом зводять фундаменти стіни, колони та інші частини конструкції.

Опалубка являє собою форми, у які укладають арматуру й бетонну суміш або одну бетонну суміш із метою одержання необхідних будівельних конструкцій. Для складання форм під заливку використовують щити опалубки, які є важливим елементом при будівництві фундаменту, стін та інших елементів будівлі.

       Під час уроку виробничого навчання на тему: «Виготовлення щитів для опалубки» (професія столяр, тесляр), учні ІІ курсу філії Тячівського професійного ліцею під керівництвом майстра виробничого навчання Чонки Ю.В.  освоювали  практичні навички розкрою заготовок вздовж волокон, стругання кромок заготовок на фуганкові.

       Для досягнення поставлених завдань на вступному інструктажі Юрій Васильович поєднав інтерактивне навчання з особистим показом трудових прийомів, акцентуючи увагу учнів на поясненні та показі способів раціональної організації робочого місця, методах контролю якості роботи та правилах безпеки праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту