04.07.2022р. Вручення дипломів кваліфікованого робітника та свідоцтв про повну загальну середню освіту

ВСТУП-2022: ЕКСПЕРТИ МОН НАДАЮТЬ ПОТЕНЦІЙНИМ ВСТУПНИКАМ ТЕЛЕФОННІ ТА ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ
05.07.2022
Запрошення!
06.07.2022
Show all

04.07.2022р. Вручення дипломів кваліфікованого робітника та свідоцтв про повну загальну середню освіту

   

    Днями у Тячівському професійному ліцеї відбувся випуск. Позаду хвилююча державна кваліфікаційна атестація, уроки, виховні заходи, безтурботна, але плідна юність. Навчання в ліцеї перетворило колишніх нерішучих школярів у майстерних робітників, енергійних активістів, допомогло накопичити потенціал для подальшого особистого та професійного зростання. Упродовж  навчання  секретами та премудростями   професійної майстерності зі своїми вихованцями ділилися майстри виробничого навчання Погоріляк О.І., Овечкіна Н.А., Гейцій В.І., Кушнір В.І., викладачі Павлюк К.І., Цимбалістий В.М., Косов Н.С., Савула К.М., класні керівники Гросич Г.П., Мацола М.І., Бокоч Л.М.

    Цього разу дипломи кваліфікованого робітника та свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти  отримали учні з таких професій: кухар, офіціант, столяр, тесляр,  електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж,  офіціант, бармен, а  дипломи з відзнакою  – Переходько В., Дорохіна Т., Менджул А. За досягнуті успіхи в навчанні та оволодінні професією, активну участь у громадському житті окремі вихованці отримали грамоти та подяки.

    Випускники, чекаючи на отримання довгоочікуваного диплома про завершення навчання, мали змогу почути теплі, зворушливі  вітання від господині нашого ліцею Вакій Оксани Михайлівни: «Сподіваюся, що знання та вміння, отримані у стінах нашого закладу, стануть для вас надійною опорою. А ми завжди будемо раді бачити вас, радіти вашим успіхам. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті, адже саме від молоді залежить, якою буде Україна завтра».

    Під час проходження переддипломної практики у державних установах і приват­них структурах їхні керівники залишилися задоволеними учнями нашого ліцею, тому чимало випускників влаштувалися працювати за місцями практики або ж продовжуватимуть здобувати освіту у інших навчальних закладах.

    Дорогі випускники! Щасливої дороги у майбутнє і нехай воно буде світлим та мирним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту