03.12.2021Р. В УКРАЇНІ З’ЯВИВСЯ ПОСІБНИК З ОРГАНІЗАЦІЇ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

03.12.2021р – Відзначення 100-річчя Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки
03.12.2021
06.12.2021р – День Збройних Сил України
06.12.2021
Show all

03.12.2021Р. В УКРАЇНІ З’ЯВИВСЯ ПОСІБНИК З ОРГАНІЗАЦІЇ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

       Перший посібник з організації змішаного навчання для закладів професійної освіти створено Міністерством освіти і науки спільно з Програмою ЄС «EU4Skills». Він містить практичні поради для керівників і педагогів: від розробки стратегії змішаного навчання до створення безпечного та комфортного освітнього середовища. Ознайомитись з посібником можна за посиланням, а також на сайті МОН у розділі «EU4Skills».

      «Ми хочемо, щоб учні мали змогу однаково ефективно навчатись як в майстернях, так і перед монітором ноутбука або в телефоні. Завдяки сучасним технологіям таке навчання цілком можливе. Однак для закладів професійної освіти це своєрідний виклик, адже їм потрібно не тільки адаптувати навчальний процес до нових форматів, але й зробити його максимально корисним для учнів. Посібник зі змішаного навчання допоможе організувати навчання легко та зрозуміло, враховуючи потреби та інтереси учнів конкретного закладу», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

       У посібнику є настанови для педагогів щодо викладання, прикладні інструкції та ілюстрації з використання цифрових інструментів. Водночас керівники закладів професійної освіти дізнаються як правильно організувати та керувати освітнім процесом в умовах змішаного навчання.

Посібник також містить онлайн-сервіси та застосунки, які допоможуть в організації онлайн-навчання, а також поради щодо мотивації та залучення учнів до навчального процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту