03.11.2022. Екскурсія на підприємство

02.11.2022.Засідання педагогічної ради.
02.11.2022
У Тересвянському ЗЗСО проведено масовий національно-патріотичний захід «Козацькі забави», у якому взяли участь здобувачі освіти Тячівського професійного ліцею, члени гуртка «Я – українець, я – патріот»! (керівник гуртка Мігалко М.М.).
07.11.2022
Show all

03.11.2022. Екскурсія на підприємство

    З метою ознайомлення та вивчення передових методів виробництва здобувачі освіти навчальної групи № 5 Тячівського професійного ліцею (професія електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж, майстер виробничого навчання Кушнір В.І.) відвідали ТОВ Майр-Хольцварен-Тересва.

    Учням була надана інформація про особливості діяльності цього підприємства, яке спеціалізується на виготовленні меблевих заготовок, кухонного приладдя та спортивного інвентарю. Вся продукція виготовляється за європейськими стандартами на німецьких та італійських станках, а також на обладнанні з комп’ютерним числовим програмним управлінням.

     Екскурсія збагатила учнівську молодь знаннями про матеріальне виробництво, сучасні технології, дала можливість розширити кругозір наших вихованців,  зацікавити їх  майбутньою професією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту