02.05. 2022р.  Тячівський професійний ліцей запрошує!

26.04.2022р. – 36-та річниця аварії на ЧАЕС
26.04.2022
02.05.2022р.Тячівський професійний ліцей запрошує на навчання!
02.05.2022
Show all

02.05. 2022р.  Тячівський професійний ліцей запрошує!

    Столяр – одна з небагатьох професій, яка завжди буде актуальною і затребуваною.

    Без столяра неможливо уявити наше сьогоднішнє з вами життя. Адже кожен з нас хоче бачити і вдома, і на роботі вишукані меблі, які будуть не лише гарними, а й якісними. Усі роботи в будівництві пов’язані з застосуванням дерева. Результат роботи столяра — різноманітні столярні вироби: віконні плетіння, ліжка, сходові огородження, стільці, крісла, щитові двері, столярні ящики, шафи, письмові столи та багато іншого.

    Поряд з основною професією Ви оволодієте знаннями тесляра. Ця професія не втратила своєї актуальності і сьогодні. Тесляр бере участь в споруді і ремонті житлових будинків, мостів, рубає стіни з колод, настилає підлоги, встановлює віконні рами і двері, будівельні риштування, огорожі, висячі крокви, арки і т.п. На великому будівництві та в будівельних бригадах, на меблевих фабриках і на маленьких приватних меблевих підприємствах працюють робітники цих чудових професій.

Сфери, куди можна працевлаштуватися

    меблева промисловость;

    будівництво (для виготовлення лиштв, вікон і дверей, сходів та оздоблення приміщень всередині);

    авіа- і суднобудування.

    Тож, якщо ваша душа потребує творчості, а руки вправні до роботи, запрошуємо на навчання до Тячівського професійного ліцею для здобуття професії столяр, тесляр!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту