01.10.2021р. Вітаємо педагогів!

27.09. – 01.10. 2021 р. – Тиждень протидії булінгу
04.10.2021
11.10. 2021р. До Дня захисників і захисниць України
11.10.2021
Show all

01.10.2021р. Вітаємо педагогів!

       Осінь щедра не лише на урожай, а й на свята. Щороку наприкінці вересня та на початку жовтня наша країна відзначає надзвичайно важливі свята –  День працівників освіти та профтехосвіти.

      Це професійні свята не лише освітян. До них причетні  усі, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

З нагоди цього свята  у нашому закладі  відбувся святковий концерт.

       Зі щирими словами вітання та вдячності до педагогів звернулася  директор ліцею Вакій О.М., яка наголосила на тому, що немає в суспільстві жодної людини, яка б досягнувши найменших висот, не була б вдячна своїм педагогам. Тому нехай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами яскравих особистостей

       Гарний, святковий настрій та дружню атмосферу  дарували всім присутнім члени учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з НВР Мовнар А.М. та майстра виробничого навчання Губанової Л.Л. Учасники продемонстрували яскраві різножанрові номери: від співочих  до авторських та танцювальних виступів. Публіка захоплено підтримувала виступаючих теплими та радісними оплесками.

       Шановні колеги! Ще раз щиро вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, поваги учнів та батьків. Творчих вам здобутків!

     

      

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту