Правила поведінки здобувача освіти
22.07.2021
10.09.2021р. Батьківські збори.
10.09.2021
Show all

01.09.2021р. З Днем знань!

       Першого вересня тисячі  здобувачів освіти розпочали навчання закладах у професійно-технічної освіти. Серед них і вихованці Тячівського професійного ліцею. Цього року першовересень пройшов по особливому урочисто та патріотично, з душевним піднесенням та відчуттям болю за майбутнє Батьківщини. Адже у нашої держави – ювілей!

       Особливого змісту на вустах кожного набували слова Державного Гімну України, бо вони давали силу нашим бійцям, зміцнювали волю, гартували тіло, кликали душу до бою на захист єдиної, соборної УКРАЇНИ.

       Перший урок на тему «З Україною в серці » став уроком Пам’яті за тими, хто виборював незалежність на Майдані під час революції Гідності, уроком-реквієм за загиблими в зоні антитерористичної операції, серед яких є і наш випускник Козичко Роман.

Розпочинаються буденні дні навчального року. Проте серцевиною усього освітнього процесу має стати потужна система формування особистості здобувача освіти, його професіоналізму та ціннісних орієнтирів: відстоювання національних інтересів, української державності, єдності та соборності України.

        Миру Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту