01.03.2023р. Педагогічний подіум

01.03.2023р. Урок виробничого навчання
01.03.2023
28.02. – 02.03.2023р.
02.03.2023
Show all

01.03.2023р. Педагогічний подіум

    Педагогічний подіум є однією з форм обміну педагогічним досвідом, інноваційною діяльністю та впровадження результатів педагогічної праці. Він передбачає «показ моделей» різноманітних інноваційніх методів и технологій навчання, продуктивної діяльності педагогів, спрямованих на стимулювання активності здобувачів освіти.

    28 лютого Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА-ОВА, участі членів атестаційних комісій І та ІІІ рівнів, провів педагогічний подіум «Кращі практики педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області, які атестуються у 2023 році».  Поділитися досвідом мали змогу і педагоги Тячівського професійного ліцею: майстер виробничого навчання   з професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор Губанова Людмила Леонтіївна продемонструвала  присутнім «Електронний практичний посібник «Діловодство в навчанні секретарів» (номінація «Власні підходи до розробки сучасних дидактичних матеріалів та використання їх на уроках виробничого навчання»).  Експертна група атестаційної комісії ІІІ  рівня відмітила і цікаву  методичну розробку уроку викладача спецдисциплін з професії столяр, тесляр Павлюк К.І. на тему  «Меблева фурнітура»  (предмет «Матеріалознавство», номінація «Використання сучасних педагогічних, виробничих, цифрових технологій при підготовці до уроків професійної підготовки». У номінації «Інноваційна діяльність педагогів ЗП(ПТ)О та їх участь у змагальницьких заходах всеукраїнського рівня» відзначено Погоріляк Олександру Іванівну, майстра виробничого навчання  з професії кухар, офіціант   за участь у   Всеукраїнському кулінарному  конкурсі «Гарбузовий маєток 2023».          

    Організація та проведення зустрічі у форматі педагогічного подіуму не тільки актуально та важливо, а й сучасно, креативно, нестандартно. А різноманітні інноваційні форми та методи навчання, представлені на ньому, дадуть змогу не тільки створити педагогічний «банк даних сучасних технологій», а й підвищити ефективність освітнього процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту