26.05.2023р. Вчимося обробляти графічну інформацію
26.05.2023
01.06.2023р. Виробнича практика – важливий етап професійної підготовки
01.06.2023
Show all

31.05.2023р. Урок-конференція

    Актуальним питанням освіти  є розвиток особистості учня, його творчого потенціалу, активності у пізнанні, практичного спрямування теоретичних знань. Тому важливим є впровадження таких форм, методів,  засобів, які б інтенсифікували навчальний процес, максимально активізували самостійну пізнавальну діяльність учнів. До нетрадиційних форм організації освітнього процесу    відносяться нестандартні уроки, серед яких і урок-конференція.

    На уроці – конференції, який організувала викладач спецдисциплін філії Тячівського професійного ліцею Клара Павлюк, здобувачі освіти з професії столяр, тесляр ознайомились з новітніми технологіями деревообробки. Мета конференції – поглиблення та розширення знань учнів про інновації в деревообробній галузі. Цікавою інформацією поділилися учні 1- курсу навчання Гирич Василь та Монько Дмитро, які підготували реферати та презентації про використання епоксидної смоли для стільниць. Це унікальний матеріал, що створює на поверхні кришки столу справжній шедевр.

    Під час уроку – конференції учні переглянули каталоги    меблевих виробів та сучасного деревообробного устаткування,  ознайомились з технічною характеристикою шипорізного та 4-х стороннього поздовжньо-фрезерного верстата. Після перегляду відео про використання сучасних верстатів з ЧПУ, всі зрозуміли наскільки вдосконалилися технологічні процеси в деревообробці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту