29.05.2024р. Засідання обласної методичної секції: «Нові вимоги – нові орієнтири у  підготовці кваліфікованого робітника»

24 травня – День слов’янської писемності і культури
24.05.2024
29.05.2024 р. – «Я в курсі»
29.05.2024
Show all

29.05.2024р. Засідання обласної методичної секції: «Нові вимоги – нові орієнтири у  підготовці кваліфікованого робітника»

    Проблематика використання штучного інтелекту в освіті стає все більш актуальною. Розвиток інформаційних технологій та комп’ютерних систем приводить до використання автоматизованих засобів навчання, що в свою чергу відкриває нові можливості та виклики. Про напрями використання штучного інтелекту як помічника викладача, можливості  відбору навчального матеріалу до відповідної аудиторії, який був би цікавим та корисним  щодо майбутньої професії, розповіла викладач спеціальних дисциплін КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР Наталія Косов  на засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників професій для всіх галузей економіки, яке відбулося 29травня у режимі онлайн (куратор методичної секції – методист НМЦ ПТО Наталія Палош).

    Учасники онлайн-заходу дійшли висновку, що  якісна підготовка кваліфікованих робітників потребує творчого підходу викладачів та майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О до вибору змісту, форм, методів та засобів навчання, максимального використання досягнень сучасної педагогічної науки, нових педагогічних і виробничих технологій.

на тему «Нові вимоги – нові орієнтири у підготовці кваліфікованого робітника».

Про перспективи та проблеми використання штучного інтелекту в освітньому процесі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту