28.11.2023р. Урок виробничого навчання

З 4 по 11 жовтня проходив  ІV Міжнародний урок доброти
27.11.2023
29.11.2023р. Участь у круглому столі
29.11.2023
Show all

28.11.2023р. Урок виробничого навчання

    Фрезерування – це високопродуктивний і розповсюджений  метод обробки поверхонь заготовок багатолезовим різальним інструментом – фрезою. На фрезерних верстатах обробляють горизонтальні, вертикальні та похилі поверхні, фасонні поверхні, пази різного профілю.

    Під час уроку виробничого навчання на тему «Фрезерування заготовок фрезерною машиною поверхонь деревини» здобувачі освіти другого курсу Тересвянської філії КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР (навчальна група №4, професія столяр тесляр), під керівництвом майстра виробничого навчання Олександра Куцина закріпили комплекс знань, умінь та навичок з даної теми, а саме: ознайомилися з будовою електрофрезера, видами фрез та  дізналися, що за допомогою ручного електроінструмента можна не тільки фрезерувати, але свердлити, довбати, зарізувати шипи й провушини. Майбутні столяри засвоїли основні прийоми фрезерування та навички роботи з електрофрезером.  Як результат практичної роботи  – отримали смерекові дошки з вибраними шпунтом і гребенем для застиляння підлоги.

    Вивчення даної теми дасть можливість кваліфіковано виконувати навчально-виробничі роботи з фрезерування та використовувати здобуті знання, вміння та навички під час виробничої практики на виробництві.

    Урок проходив у рамках засідання методичної комісії деревообробних професій (голова методичної комісії Клара Павлюк).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту