23.11.2023р. Засідання обласної методичної секції

23.11.2023р. Урок виробничого навчання
23.11.2023
Заряджені гідністю та жалобою свободи # Флешмоб до Дня Гідності та Свободи
24.11.2023
Show all

23.11.2023р. Засідання обласної методичної секції

    Кардинальні зміни, що нині відбуваються в суспільстві, різних секторах економіки, виробництва, сфери послуг, зокрема й у галузі освіти, зумовили потребу в формуванні нових освітніх компетентностей, у тому числі енергоефективної та екологічної. Формування динамічного стереотипу сучасного педагога природничих і технічних спеціальностей визначається як соціальним запитом на енергоефективну, компетентну особистість, так і тенденцією екологізації освітнього середовища.

     Саме цій проблемі було присвячено  засідання обласної методичної секції педагогічних працівників електротехнічних професій, електроніки та радіотехніки, яке  відбулося 23 листопада у режимі онлайн.  Провела    засідання куратор методичної секції – Світлана Вайда, методист НМЦ ПТО у Закарпатській області. Тема засідання: «Формування енергоефективної  та екологічної компетентностей на уроках професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовок».

    Досвідом роботи із вищезазначеної тематики поділилися педагогічні працівники КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР  Володимир Цимбалістий – викладач вищої категорії, викладач методист та майстер виробничого навчання Василь Лях.

    Дякуємо колегам на цікавий та корисний досвід роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту