12.01.2023р. Засідання педагогічної  ради.
16.01.2023
З нагоди відзначення Дня Соборності України здобувачі освіти Тячівського професійного ліцею побували на майстер-класі під назвою «В єдності наша сила».
26.01.2023
Show all

23.01.2023р. До Дня Соборності України

    Щорічно, 22 січня відзначається День Соборності України. Цього дня було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Україна постала як соборна держава.

    З цієї нагоди  у Тячівському професійному ліцеї були проведені тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, історичний квест: «Моя соборна Україно!»,  «Україна – єдина»,  «Тільки в єдності наша сила». Особливо цікавою для здобувачів освіти була інтелектуальна гра-вікторина «З Україною в серці!», під час якої учні в  цікавій інтерактивній формі пригадали і засвоїли важливі факти з історії України.

    Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань. Цілісність держави буде цілковито відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.  У відповідь на волонтерську допомогу від здобувачів освіти Тячівського професійного ліцею, захисники України передали учням найцінніше – стяг зі своїми підписами. Пишаємося тими, хто стоїть на сторожі територіальної цілісності нашої держави!
Непохитно віримо у перемогу, у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим, мир і злагода запанують на нашій землі.

    Усі заходи були спрямовані на те, щоб ще раз переконатися –  в якому б куточку країни ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, наші серця об’єднані любов’ю до України. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту