14.02.2023р. Виробнича практика — частина навчального процесу.

14.02.2023р. до Дня святого Валентина
14.02.2023
15.02.2023р. День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15.02.2023
Show all

14.02.2023р. Виробнича практика — частина навчального процесу.

    Отримані на уроках виробничого навчання практичні вміння учні Тячівського професійного ліцею закріплюють на виробничій практиці на підприємствах міста Тячів та Тячівського району.

    Упродовж січня – лютого здобувачі освіти навчальних груп №9 (професія слюсар з ремонту колісних транспортних засобів) та №13 (професія електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж), під керівництвом майстрів виробничого навчання Шемета В.М., Слави І.С., викладача спецдисципдін Цимбалістого В.М. набували практичних навичок самостійно та якісно виконувати роботи, передбачені детальними програмами виробничої практики.   Вихованці ліцею  проходили виробничу практику на таких підприємствах: ФОП Романюк ММ в смт. В. Бичків, ФОП Мокан М.І. смт. Тересва, ТзОВ «Тернотекст ЛТД», КП «ЕКОСОЛОТВИНО», ФОП Рішко Василь Васильович, ДП «Ламелла» та ін.

    Під час проходження виробничої практики учні знайомляться з новими видами технологічного обладнання, працюють з новою технікою, сучасними інструментами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту