13.09.2023р. Екскурсія на підприємство

11.09.2023р. Відзначаємо День фізичної культури і спорту
11.09.2023
Тиждень_громадянського_суспільства_2023
17.09.2023
Show all

13.09.2023р. Екскурсія на підприємство

    З метою підвищення зацікавленості до обраної професіїї, 13 вересня  для учнів першого курсу навчальної групи №8 Тячівського професійного ліцею (інтегрована професія кухар, офіціант), було проведено екскурсію до ресторану  «Palladium Pub».

    Підприємиця Деяк Леся, з якою наш ліцей співпрацює вже не один рік, як справжня щира українська господиня, цікаво і пізнавально розповіла про роботу свого закладу.  А розпочала вона екскурсію такими словами: «Де твоє серце- там твій дім. Якщо ти вболіваєш за свою справу, то кожен робочий день для тебе є свято, а робота стає домом».

    Разом з майстром виробничого навчання Віталією Мадай учні   подивились на роботу персоналу в залі і на кухні, відвідали складські та офісні приміщення, спробували себе на робочому місці. Власниця закладу запросила їх в подальшому,  після отримання професії, на роботу до ресторану.

    Задоволені змістовною екскурсією учні щиро дякували  гостинній господині,  успішній підприємиці  Деяк Лесі та жваво обговорювали між собою своє професійне майбутнє.

    Сподіваємось , що зустріч зі справжнім професіоналом власної справи  надихне учнівську молодь реалізувати себе в професійному майбутньому.    

    Висловлюємо величезну подяку за змістовну екскурсію. Бажаємо процвітання, позитивних клієнтів і професійних апетитних досягнень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту