11.05.2023р. Ароматна та соковита лазанья: готуємо кулінарний шик!

«Як уникнути труднощів у виборі професії»
10.05.2023
Професійно-технічна освіта – це місце де людина може оволодіти знаннями, уміннями і навичками за певною професією
12.05.2023
Show all

11.05.2023р. Ароматна та соковита лазанья: готуємо кулінарний шик!

    Лазанья — це традиційна страва італійської кухні, що має безліч варіацій,  страва, яку люблять гурмани в усьому світі.

    «Коли рівень лазаньї у моєму організмі стає занадто низьким, я стаю злим!». Пригадали? Та це ж слова знаменитого кота Гарфілда — найбільшого у світі любителя лазаньї. Аби дізнатися за що ж її так уподобав американський персонаж,  учні навчальної  групи №1(професія кухар, офіціант),  разом з наставником Погоріляк Олександрою запрошують  приготувати  цю неймовірно смачну  страву. А до неї – обов’язково пасту зі шпинатно-вершковим соусом!

    Спробувавши лазанью, ви впевнитеся, що таки недаремно Гарфілд виголошував їй дифірамби: «Лазанья — це спосіб життя. Це частина буття. Одне із найголовніших досягнень людства. Чим пригощали індіанці перших колоністів? Лазаньєю. Що кричала юрбі Марія-Антуанетта? “Нехай вони їдять лазанью!”. Що сказав Ніл Армстронг, зробивши перший крок на Місяці? “Це як маленький шматочок лазаньї!”. Це не страва. Це предмет мрій. Це їжа богів».

    Якщо ви давно хотіли спробувати приготувати щось незвичайне для повсякденного вжитку і пікантне, це та сама страва, яка вам потрібна.       Спробуйте, вам точно сподобається!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту