08.03.2023р. Урок виробничого навчання
08.03.2023
10.03.2023 – Таємниця генія Шевченка
10.03.2023
Show all

09.03.2023р. «Шевченко знаний і незнаний»

    В історії кожного народу серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія.

    9 березня у Тячівському професійному ліцеї відбулося свято з нагоди вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка. Викладач української мови та літератури Ледней Н.П. в оригінальній формі розкрила життєпис Шевченка, цікаво доповнений цитатами відомих літературних критиків, презентацією «Тарас Шевченко», виставкою малюнків та книжок.

    Висловлюючи свої думки наприкінці заходу, учні ще раз переконалися, що Шевченко є явищем української духовності, могутнім джерелом національної самосвідомості, учасником історичного життя народу, порадником, Батьком, навіть пророком майбутнього та апостолом правди, символом України. Україна була для нього всім, і він є нині всім для українців.

    Також здобувач освіти Тячівського професійного ліцею Мідянко Максим (викладач Ташликович М.М.) взяв участь у поетичному марафоні «До висот Шевченкового слова».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту