Зустріч із представниками Товариства Червоного Хреста
08.05.2023
08.05.2023р. – до Дня пам’яті та примирення
08.05.2023
Show all

08.05.2023р. Заняття гуртка

    Метою програми гуртка «Основи комп’ютерної графіки та веб-дизайну» є  введення вихованців у світ комп’ютерної графіки, знайомство із сферами її застосування; формування навичок використання сучасної комп’ютерної техніки та програмного забезпечення для створення і обробки графічних зображень, обробки звукових файлів, створення відеороликів та анімаційних фільмів, розробки web-сайтів.

    Понад 90 % інформації з навколишнього середовища людина сприймає за допомогою зору і слуху, тому відео- й аудіоматеріали є і найбільш інформативними.

    Під час  чергового заняття гуртка «Основи комп’ютерної графіки та веб-дизайну» на тему «Типи відео- та звукових файлів. Види відео- та музичних редакторів. Найпростіші операції над відео та звуками», вихованці Тячівського професійного ліцею під керівництвом викладача спецдисциплін Косов Наталії закріпили знання про формати файлів, що використовуються для зберігання мультимедійних даних, програми для опрацювання об’єктів мультимедіа; навчилися  виконувати запис аудіо- та відео, створювати аудіо та відеофрагменти, використовувати засоби перетворення аудіо- та відеофрагментів.

    Серед найактивніших  членів цього гуртка – здобувачі освіти навчальної групи №15 (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), адміністратор).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту