07.02.2023 Правопросвітницький захід на тему – «Протидія кібербулінгу та кібергрумінгу в Україні».

01.02.2023р. Виробнича практика
01.02.2023
08.02.2023р. Відкритий урок з предмета «Технологія електромонтажних робіт»
08.02.2023
Show all

07.02.2023 Правопросвітницький захід на тему – «Протидія кібербулінгу та кібергрумінгу в Україні».

    07 лютого, в приміщенні Тячівського професійного ліцею, з нагоди відзначення Всесвітнього дня безпечного інтернету, головним юристом Тячівського бюро правової допомоги Хустського місцевого центру з надання БВПД Анною Магей спільно з заступником директора ліцею з НВР Аліною Мовнар було проведено правопросвітницький захід на тему – «Протидія кібербулінгу та кібергрумінгу в Україні».

    Під час проведення правопросвітницького заходу фахівцем Тячівського бюро правової допомоги були надані роз’яснення щодо поняття, типів та сторін кібербулінгу, поняття кібергрумінгу. Було також роз’яснено які саме мають бути дії потерпілого від кібербулінгу та кібергрумінгу, шляхи протидії та запобігання кібербулінгу в освітньому процесі.

    В ході проведення заходу було поставлено запитання щодо відповідальності за вчинення кібербулінгу та з якого віку настає дана відповідальність. Так, за вчинення кібербулінгу до кривдника може застосовуватися цивільна, адміністративна або кримінальна відповідальність. З настанням 16 річного віку до кривдника мають застосовуватися санкції Кримінального кодексу України, якщо в його діях є ознаки складу кримінального правопорушення.

    Також викладач інформатики Косов Н.С. провела лекцію для здобувачів освіти з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.

    Нагадуємо, що отримати безоплатну правову допомогу можна за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 30, кабінет №103 та №106, тел.: 0916046132.

1 Comment

  1. Володимир :

    Дуже цікавий урок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту