04.05.2023р. Вітаємо з перемогою у конкурсі професійної майстерності!

03.05.2023р. Урок виробничого навчання
03.05.2023
Громадська організація «Безбар’єрність»
05.05.2023
Show all

04.05.2023р. Вітаємо з перемогою у конкурсі професійної майстерності!

    03 травня набазі Хустського  професійного ліцею проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

    В конкурсі брали участь 8 здобувачів освіти з навчальних закладів області. Тячівський професійний ліцей  представляв учень навчальної групи №6 Голубка Віталій (наставник, майстер виробничого навчання Долженков Сергій).

    Учасники конкурсу виконували завдання теоретичного і практичного туру,  робота над якими проходила організовано, творчо і продуктивно. У  теоретичному турі конкурсантам запропонували тестові завдання, де перевірялися їх професійно-теоретичні знання з предметів «Спецтехнологія», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Будова автомобіля».  Особливо хвилюючим і захоплюючим було змагання у практичному турі – конкурсанти виготовляли натяжний гвинт ножівки слюсарної та виконували ремонт стартера легкового автомобіля. Члени журі відзначили високий рівень підготовки та наполегливість конкурсантів у виконанні завдань.  Всі учасники виявилися справжніми професіоналами.

    За результатами конкурсу учень нашого ліцею Голубка Віталій виборов ІІ місце.

    ВІТАЄМО!!!  Бажаємо  професійного зростання та перемог! 

    Особлива вдячність майстрам виробничого навчання Долженкову Сергію Семеновичу та Шутко Олександру Йосиповичу за докладені зусилля у підготовці до конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту