03.05.2024р. Освоюємо основи технічного діагностування автомобіля

02.05.2024 р. – Подорож у світ найпопулярніших професій
02.05.2024
03.05.2024р. Сервіруємо стіл до Великодняі
03.05.2024
Show all

03.05.2024р. Освоюємо основи технічного діагностування автомобіля

    При сучасному рівні складності автотранспортної техніки знання основ технічного діагностування стає обов’язковим для фахівців у галузі  експлуатації автомобілів. Діагностування дає змогу оцінити технічний стан автомобіля в цілому й окремих його агрегатів і вузлів без розбирання.

    Під час уроку виробничого навчання на тему «Діагностування технічного стану автомобілів», здобувачі освіти першого курсу КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР (навчальна група №9, професія слюсар з ремонту колісних транспортних засобів), під керівництвом майстра виробничого навчання Василя Кричфалушія практично закріпили комплекс знань, умінь та навичок з даної теми, а саме: проводили огляд технічного стану та перевірку справності  інструментів, пристосувань, що використовуються при технічній діагностиці автомобілів та за допомогою діагностичного обладнання та інструментів виконували операції з визначення технічного стану автомобілів.

   Урок проведено на базі сучасної СТО «БОШ Авто Сервіс».

    Окрім практичних навичок  підприємець Богдан Кошілко, представник СТО,  ознайомив майбутніх слюсарів  з  високопродуктивними методами, які застосовуються на цьому сучасному підприємстві.  

                                                           Марта Копчалюк, методист КЗ «Тячівський ПЛ» ЗОР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту