29.04.2025р. Про запобігання проявам булінгу, вербування та тероризму серед молоді.

28.04.2025 – День охорони праці
28.04.2025
29.04.2025р. Готуємо страви з м’яса
29.04.2025
Показати все

29.04.2025р. Про запобігання проявам булінгу, вербування та тероризму серед молоді.

    29 квітня в КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР проведено засідання загальних зборів трудового колективу, присвячене темі профілактики булінгу, вербування та тероризму серед здобувачів освіти. Учасники зібрання обговорили гостру та надзвичайно актуальну проблему — загрозу вербування українських дітей та підлітків спецслужбами РФ з метою використання їх у диверсійній чи терористичній діяльності.

    Практичний психолог ліцею Кристіна Бокоч представила конкретні рекомендації щодо запобігання та протидії булінгу, зокрема в контексті внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Особливу увагу вона приділила типології жертв — підліткам із соціально незахищених верств, які потребують підтримки, уваги, безпечного середовища.

    Під час обговорення цієї проблеми в.о. директора Аліна Мовнар наголосила на необхідності посилення співпраці між педагогами, батьками та правоохоронними органами, аби вчасно ідентифікувати ризики та надати необхідну допомогу.

    Це засідання стало ще одним підтвердженням того, що педагогічний колектив КЗ «Тячівський професійний ліцей» ЗОР – це не лише освітяни, а й активні учасники боротьби за безпечне майбутнє молоді України.

                               Марта Копчалюк, методист КЗ «Тячівський ПЛ» ЗОР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.