29.03.2021р. Підсумкове засідання атестаційної комісії

26.03. 2021р. Що таке кібербулінг і як йому протистояти?
26.03.2021
Зворотній зв’язок
03.04.2021
Show all

29.03.2021р. Підсумкове засідання атестаційної комісії

29 березня в режимі онлайн відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії з питання атестації педагогічних працівників ліцею. Упродовж атестаційного періоду членами комісії вивчалась професійна діяльність кожного педагогічного працівника, який виявив бажання пройти атестацію в 2020-2021 навчальному році.  Об’єктивність рішень атестаційної комісії багато у чому залежала від даних, отриманих під час відвідування уроків та позакласних заходів, результатів зрізів знань,  результатів підсумкового оцінювання знань учнів, вивчення класних журналів, зошитів здобувачів освіти тощо.

Крім того, для оцінювання роботи педагогічного працівника у міжатестаційний період враховувалась його участь  у професійних і творчих конкурсах, олімпіадах та оглядах,   у методичних комісіях та педагогічних радах.

З побажаннями не зупинятись на досягнутому виступили керівники закладу: голова атестаційної комісії, директор Вакій О.М., заступник директора з навчально-виробничої роботи Мацола М.І., заступник  директора з  навчально-виховної роботи Мовнар А.М.  Дійсно, справжній педагог не той, хто постійно повчає і виховує, а той, хто допомагає особистості стати самим собою, знайти справу до душі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перейти до вмісту