03.03.2021р. Готуємося до ЗНО

Classroom
02.03.2021
03.03. 2021р. Книжкова виставка до дня народження Т.Г. Шевченка
03.03.2021
Show all

03.03.2021р. Готуємося до ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання – це важливе і досить складне випробування, зріз знань, підсумки якого є вирішальним чинником для кампанії вступу до закладу вищої освіти. Це початок нового етапу в житті молодого покоління, і дуже важливо, щоб він був успішним!

Рівнозначними складовими навчального навантаження є не тільки засвоєння нового матеріалу, а й систематизація знань, отриманих протягом усього навчального процесу. Наскільки різнобічним буде передача освітньої інформації викладачем, наскільки великим буде бажання аудиторії до вивчення нового, настільки вдалим, доцільним і корисним виявиться підсумок навчання.

Учневі потрібно чимало часу та зусиль для якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. У середньому фахівці радять готуватися 2-2,5 роки. Однак до ЗНО 2021 залишилося не так багато часу і здобувачам освіти варто сконцентруватися на найважчих темах. Осягнути деякі розділи самостійно виявляється практично неможливим.

Розібратися із труднощами підготовки допоможуть додаткові індивідуальні заняття та консультації, на яких учні  виконують завдання із предметних збірників «Інформаційні матеріали» УЦОЯО, які навчають працювати динамічно, дотримуючись визначених часових параметрів, дають можливість практикуватися на бланках відповідей.

Секрет успіху полягає у об’єднанні зусиль викладачів та самих учнів. Чим більш мотивовані здобувачі освіти на досягнення високих результатів у навчанні – тим вище результат ЗНО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перейти до вмісту